Westlandstek

De WestlandStek kan worden toegekend aan personen die zich gedurende een aaneengesloten periode van minimaal 12,5 jaar op bijzondere wijze hebben ingezet. Dit kan zijn voor (vrijwilligers)werk bij organisaties of verenigingen die op kerkelijk, cultureel, sociaal, maatschappelijk of sportief gebied actief zijn. Deze onderscheiding kan zowel aan inwoners van de gemeente Westland als personen daarbuiten worden toegekend. Of als blijk van waardering voor een uitzonderlijke prestatie op het gebied van sport en/of cultuur, zoals het behalen van een Europees, Wereld- of Olympisch kampioenschap van een inwoner van de gemeente Westland. De WestlandStek is een zilveren draagspeld. Bij de WestlandStek hoort ook een oorkonde.

 

Een overzicht van de uitreikingen:

Let op: de groene tekst bevat een hyperlink naar een foto.

2022  
8 april Pamela Breas- Bakker
7 april Jan Kemmers
19 maart Piety Joling-Wiegersma

 

2021  
19 oktober Gerrit van den Bos
9 september Robert Schraven
4 september Marco van der Hoeven
3 september Lodewijk Kesselaar en Adriaan Dekker
16 juli Henk Simonis
30 juni Johan Voskamp
28 januari Jan van Ruijven
 

2020

 
2 oktober Arie Bijl en Leen Paauwe
18 september Ivonne Jansen-van der Zwan
20 maart Jutta Leerdam
20 februari Mw. Boers-van der Berg
17 februari Marien vd Berg
7 januari Co Reedijk
 

2019

 
7 december Wim van Staalduinen
14 november Rien van Dam
6 november Kees Kornaat
16 oktober Marianne Schermer-te Lintel Hekkert
5 oktober Els Spaargaren-Zaalberg
5 oktober Peter Hofland
21 september Leo Vollebregt
2 september Henk Herpers
8 juli Wijnand Ouwerkerk
1 juni Michael de Bruin
5 mei Cees de Maa
20 maart Lara van Ruijven
16 maart Jeanette Hubbeling
8 maart Evelinus van der Boom
6 februari Jaap Koene
18 januari Joop Verbeek
17 april Johan Schot
25 maart Jan Dibbets
 

2018

 
27 oktober Jo Kortekaas-Vis
27 september Jannie de Niet-Bos
19 september Theo van der Spek
16 september Gerard Bal
16 mei Nel van der Helm
11 april Henk Toussaint
8 april E. Moor
26 maart Netty Buitelaar
22 maart Hans van Koppen
12 januari Ank vd Meulen-Idsenga, Robert vd Kraan en Arie vd Sar
 

2017

 
18 december Toos van Mill-van der Knaap
17 december C.J.R.M. van der Voet-van den Bogaert
24 november Ton Duijndam en Aad Helmich
11 november Jan van Westenbrugge
10 november Herman van der Pol en Gerrit de Waard
5 november Toos van Dijk en Aad Bol
4 november Arja Bentvelzen-van Meekeren
11 oktober Geeke de Bruijn-Kuyvenhoven
29 september Henk Brabander
28 september Rene Beukers en Dirk Huis (Team Westland)
6 augustus Jan van Paassen
10 juni Andre Zijlstra
11 mei Anneke Verburg-Besuijen
2 mei Mieke Borst-Vos, Toos vd Burg-Korbijn en Rita Jonker-van Vliet
31 maart Peter van der Hout
20 maart Adriaan van Yperen
20 maart Willem Westhof
17 februari G.M. van den Berg-Lavrijsen
10 januari Elly van den Bosch-Romein
 

2016

 
28 december Wil Morsdorf
19 december Leo Duijvesteijn
15 december Truus Beekenkamp-Dijkhuizen en Nel Groeneveld-Bredius
26 november Wil Poort-van der Wurff
25 november Coert Schwagermann
29 oktober Chris Bruggeman
19 oktober Hans Bos
27 augustus Sjaan van der Goes-Duinisveld
27 augustus Walter Olsthoorn
19 augustus Jacqueline Simonis
26 juni Eveline van Paassen-Diederik
10 juni Jan Boogaard
4 juni Loes vd Knaap en Danielle vd Meer-vd Knaap
23 mei Koos Grootscholten
20 mei Ria van der Hout-de Mos
8 maart Herman Meeuws
10 februari Astrid Zoutman
6 februari Leen Valstar
24 januari Jobje Versteeg-Zuur
22 januari Peter van Spronsen en Rien van Leeuwen
12 januari Andre van der Goes
6 januari Annie vd Bij-Looije, Miep Buitelaar-de Jonge, Nel Vellekoop-Kamp en Ineke Boekestijn-Vermeer
 

2015

 
20 november Evelien Knoester
20 november Ria Prins-vd Meer, Ellen Vermeer-vd Meer en Arianne Boon-vd Meer
26 oktober Hans Wüstefeld en Geert van Etten
19 oktober Fred Paalvast
17 oktober Gerard van Zundert
14 oktober Hélène van Winden-Welschen en Petra Koers
10 oktober Cok van Steekelenburg
16 juli Arie Oosterom
13 juli Maxim van Ooijen
5 juli René van der Horst
19 juni Bram van Baalen
13 juni Peter Wielaart
28 mei Koos van Leeuwen
22 april Tinus van Etten
19 april Jeanne van Ravesteijn-Janssen
1 april Joke Kroonen-Steenbergen
31 maart Leen Pronk
4 januari Pech Samwel
 

2014

 
11 december Jan van der Voort
27 september André van der Tang en Jan Olsthoorn
16 september Thea Hofstede-van Adrichem
6 september Carolien Hoogeveen-van der Heide
15 juni Steef Hoogendoorn en Cor Kouwenhoven
7 juni Rikkert Suijkerland
23 april Piet in ‘t Veld
19 april Jo Willemsen-Lipman
18 april Louis Hollaar
11 april F.J.M. van Zijl-Jansen
12 maart Joop van Veldhoven
20 februari Anke van Dijk-Breugem
5 februari Piet Dijkhuizen
4 februari Joop Bulsing, Jos van Gaalen en Jan Oostdijk
15 januari Cock Ruinard-de Hoog en Truus Stolk-van der Mespel
 

2013

 
14 november Gina Verzendaal
14 november Tonny Stolk-van Vree
6 november Piet Scheffers
17 oktober Nico Meijer
 

2012

 
30 november Ineke Hartman-Brabander
6 oktober Jan van Rijn
28 augustus M.D. Veltenaar-Wagemakers
25 augustus Arie van der Sar
24 april T. Winters
17 maart J.W.D.G. Wessels
27 februari Michel Vijverberg
25 februari Sape Heijs
8 februari Nico Dijkhuizen
 

2011

 
12 december E.B. Boeters-de Vette
17 november A.J.M. Vijverberg
12 november H.J.M. Wubben
21 september G.G. van der Sar
16 september Bart Boerman
28 mei A. Lindenburg-de Lijster
12 februari B. Vermeulen en C.H.M. Zwinkels
5 januari A. Viskil
 

2010

 
22 december L. Bloem
14 december L. Groenheide-Koenen en C. Haaring-Koers
9 december S.J. Lalleman-van den Berg
6 november H. Bijlsma en E. Bijlsma-Franke
30 oktober A.M. van der Merwe
12 augustus A.G.M. van der Knaap
19 mei C.A.E. Alders
18 mei A.E. Hazewinkel-Oosterom
11 mei A. Groenheide
18 maart A. van Heteren
30 januari A.A.C.M. Thoen
 

2009

 
21 december M.J. Wouters-van der Spek
18 december M.P. de Zeeuw
5 oktober L.A.M. Luiten-van der Zanden
27 juni G.A.C. Dukker
18 juni E. Dijkstra-Frijn en P.A.F. Scholtes
5 mei J.G. van der Kraan
16 mei M. van Bommel-van Kempen en A. van Bommel
13 mei J. Tissink
14 mei M.J. van Gaalen-Louwen
23 januari J. van der Starre
 

2008

 
22 november J.J. van der Hoeven-Hanemaaijer
20 november A.J.J. van Adrichem
5 september C.L.M. Oversloot-Lammerts
28 augustus Mandy Mulder
29 juni E.C.J. van Dijk
27 juni A.M. Keehnen-Beeftink
27 juni E.M.I. Bol-Bot
24 mei J.J.H. Vranken
10 mei J.A.A. Kamstra-de Leur
18 maart C.A.J. van der Zalm
13 februari P.A. van Dam en A. Maat
8 januari J.S. Vreugdenhil
 

2007

 
26 november T.F.F.M. Decannière
29 september J. Blom
6 september E. van Vliet
3 augustus A.P.M. Vijverberg
6 juli G.R.J. Hagevoort
30 juni J. Looye
14 maart F.F.M. van Doorn
 

2006

 
26 november A.A. van Well
11 november W. Zuijderwijk
24 juni Marianne Peters-Kuiper
14 mei Jan vd Linden en Robert van Daalen
 

2005

 
22 juni Mw. van Hagen
4 november Jan Bogaard

 

 

 

 

Uw browser is verouderd

Update uw browser voor een optimale weergave. Nu updaten

×